maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
08:00
08:30
Power Plate08:45 - 09:15 uur
Judo 6 en 7 jaar09:00 - 09:45 uur
Aerofit09:15 - 10:15 uur
Buitentraining09:30 - 10:30 uur
Judo 4 en 5 jaar10:00 - 10:45 uur
Bodystyling10:15 - 11:15 uur
Judo 8 en 9 jaar11:00 - 11:55 uur
Power Plate11:15 - 11:45 uur
09:00Aerofit09:00 - 10:00 uur
Power Plate09:00 - 09:30 uur
Power Plate09:30 - 10:00 uur
Senioren Fitness09:00 - 10:00 uurAerofit09:00 - 10:00 uur
Power Plate09:00 - 09:30 uur
Power Plate09:30 - 10:00 uur
Aerofit09:00 - 10:00 uurVinyasa Yoga09:00 - 10:15 uur
Power Plate09:00 - 09:30 uur
Power Plate09:30 - 10:00 uur
Bodystyling10:00 - 11:00 uur
09:30
10:00Aerofit10:00 - 11:00 uurPilates10:00 - 11:00 uur
Bodystyling10:15 - 11:15 uur
Individuele Fitness11:00 - 21:00 uur
Judo 4 en 5 jaar14:00 - 14:45 uur
Judo 6 en 7 jaar15:00 - 15:45 uur
Judo 8 en 9 jaar16:00 - 16:55 uur
Judo 10+17:00 - 17:55 uur
Stepfitness18:00 - 19:00 uur
Callanatics19:00 - 20:00 uur
Power Plate19:30 - 20:00 uur
Power Plate20:00 - 20:30 uur
Vinyasa Yoga20:15 - 21:30 uur
Bodystyling10:15 - 11:15 uurBodystyling10:15 - 11:15 uur
10:30
11:00Individuele Fitness met begeleiding11:00 - 12:30 uurIndividuele Fitness11:00 - 13:30 uur
Individuele Fitness11:15 - 13:30 uur50+ training11:15 - 12:15 uur
Individuele Fitness met begeleiding11:15 - 12:15 uur
11:30
12:00Judo 10 t/m 16 jaar12:00 - 12:55 uur
Grond oefeningen12:00 - 12:15 uur
Individuele Fitness12:30 - 14:00 uur
Judo 6 en 7 jaar13:00 - 14:45 uur
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30Individuele Fitness15:30 - 20:15 uur
Judo 5 t/m 7 jaar15:45 - 16:30 uur
Judo 8-11 jaar16:30 - 17:25 uur
Judo 12 t/m 18 jaar17:30 - 18:25 uur
Bootcamp18:30 - 19:25 uur
Pilates18:45 - 19:45 uur
Power Plate19:45 - 20:15 uur
Vinyasa Yoga20:00 - 21:15 uur
Heren conditie training20:00 - 21:00 uur
Aerofit20:15 - 21:15 uur
Individuele Fitness15:30 - 20:15 uur
Judo 6 t/m 9 jaar16:00 - 16:45 uur
Judo 8-11 jaar16:45 - 17:40 uur
Aikido19:00 - 20:30 uur
Power Plate20:00 - 20:30 uur
Aerofit20:15 - 21:15 uur
Power Plate20:30 - 21:00 uur
Pilates21:00 - 22:00 uur
Individuele Fitness15:30 - 18:00 uur
Judo 4 t/m 6 jaar16:00 - 16:45 uur
Judo 8-11 jaar17:00 - 17:55 uur
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00Aerofit18:00 - 19:00 uurJeugd fitness18:00 - 19:00 uur
Karate tot en met 1218:00 - 19:00 uur
18:30
19:00TBW19:00 - 20:00 uur
Power Plate19:00 - 19:30 uur
Aerofit19:30 - 20:30 uur
Power Plate20:00 - 20:30 uur
19:30
20:00
20:30Power Plate20:30 - 21:00 uur
Individuele Fitness20:30 - 22:00 uur
Rugscholing21:00 - 22:00 uur
21:00
21:30
22:00
maandag
Aerofit
09:00 - 10:00
Power Plate
09:00 - 09:30
Power Plate
09:30 - 10:00
Aerofit
10:00 - 11:00
Aerofit
18:00 - 19:00
TBW
19:00 - 20:00
Power Plate
19:00 - 19:30
Aerofit
19:30 - 20:30
Power Plate
20:00 - 20:30
Power Plate
20:30 - 21:00
Individuele Fitness
20:30 - 22:00
Rugscholing
21:00 - 22:00
dinsdag
Senioren Fitness
09:00 - 10:00
Bodystyling
10:15 - 11:15
Individuele Fitness
11:15 - 13:30
Individuele Fitness
15:30 - 20:15
Judo 5 t/m 7 jaar
15:45 - 16:30
Judo 8-11 jaar
16:30 - 17:25
Judo 12 t/m 18 jaar
17:30 - 18:25
Bootcamp
18:30 - 19:25
Pilates
18:45 - 19:45
Power Plate
19:45 - 20:15
Vinyasa Yoga
20:00 - 21:15
Aerofit
20:15 - 21:15
woensdag
Aerofit
09:00 - 10:00
Power Plate
09:00 - 09:30
Power Plate
09:30 - 10:00
Pilates
10:00 - 11:00
Bodystyling
10:15 - 11:15
Individuele Fitness
11:00 - 21:00
Judo 4 en 5 jaar
14:00 - 14:45
Judo 6 en 7 jaar
15:00 - 15:45
Judo 8 en 9 jaar
16:00 - 16:55
Judo 10+
17:00 - 17:55
Stepfitness
18:00 - 19:00
Callanatics
19:00 - 20:00
Power Plate
19:30 - 20:00
Power Plate
20:00 - 20:30
Vinyasa Yoga
20:15 - 21:30
donderdag
Aerofit
09:00 - 10:00
Bodystyling
10:15 - 11:15
50+ training
11:15 - 12:15
Individuele Fitness
15:30 - 20:15
Judo 6 t/m 9 jaar
16:00 - 16:45
Judo 8-11 jaar
16:45 - 17:40
Aikido
19:00 - 20:30
Power Plate
20:00 - 20:30
Aerofit
20:15 - 21:15
Power Plate
20:30 - 21:00
Pilates
21:00 - 22:00
vrijdag
Vinyasa Yoga
09:00 - 10:15
Power Plate
09:00 - 09:30
Power Plate
09:30 - 10:00
Bodystyling
10:00 - 11:00
Individuele Fitness
11:00 - 13:30
Individuele Fitness
15:30 - 18:00
Judo 4 t/m 6 jaar
16:00 - 16:45
Judo 8-11 jaar
17:00 - 17:55
Jeugd fitness
18:00 - 19:00
zaterdag
Power Plate
08:45 - 09:15
Judo 6 en 7 jaar
09:00 - 09:45
Aerofit
09:15 - 10:15
Buitentraining
09:30 - 10:30
Judo 4 en 5 jaar
10:00 - 10:45
Bodystyling
10:15 - 11:15
Judo 8 en 9 jaar
11:00 - 11:55
Power Plate
11:15 - 11:45
Judo 10 t/m 16 jaar
12:00 - 12:55
Grond oefeningen
12:00 - 12:15
Individuele Fitness
12:30 - 14:00
Judo 6 en 7 jaar
13:00 - 14:45